Rezervácia nie je potrebná, ale určite ju ODPORÚČAME. Získate garantované miesto v aréne. Do online rezervačného systému evidujeme každú rezerváciu. Môže sa stať, že JUMPSTREET aréna je na daný čas plne obsadená, najmä počas víkendov a sviatkov. V tomto prípade, by si musel čakať na voľné miesto. Preto je dobre, ak si pred návštevou JUMPSTREET arény overíš jej dostupnosť a REZERVUJEŠ si termín online.

Ak ide o rezerváciu pre jednotlivcov (partiu kamarátov , rodinu a pod), odporúčame online REZERVÁCIU cez nášu webovu stranku . Ak ide o rezerváciu pre skupiny (škola ,eventy, oslavy a iné), odporúčame REZERVÁCIU prostredníctvom telefonického kontaktu alebo emailom, kde s vami dohodneme všetky detaily.
Odporúčaný príchod je 20 minút pred začiatkom skákania. Tento čas je potrebný na registráciu , vypísanie bezpečnostného formulára/bezpečnostné poučenie a prípadného prezliekania sa.
Lístky nie je možné zakúpiť online, platí sa vždy na mieste v hotovosti.
V prípade, že sa nemôžeš dostaviť na daný rezervovaný čas, prosím zruš REZERVÁCIU prostredníctvom odkazu v potvrdzujúcom emaile, ktorý si obdržal.
Po príchode do JUMPSTREET arény prejdeš k pokladni. Tu absolvuješ REGISTRÁCIU. Ak si rezerváciu termínu urobil online, personálu nahlásiš svoje meno a čas rezervácie. Samotná registrácia zahrňuje oboznámenie sa s obsahom prevádzkového poriadku, jeho vyplnenie a podpísanie. Zaplatíš vstupné, na ruku dostaneš náramok a môžeš sa prezliecť alebo odložiť si veci do šatne. Obuješ si protišmykové ponožky ( ktoré si u nás zakúpiš) a ide sa skákať do arény. Náš personál ktorí sa nachádza priamo v aréne, ti opäť pripomenie pravidlá a prevádzkový poriadok kvôli bezpečnosti. Po uplynutí tvojho času, opustíš arénu. Veríme že si sa zabavil a tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu.
Do arény odporúčame športove oblačenie a povinnou súčasťou sú protišmykové ponožky , ktoré si zakúpiš u nás.
Vstup maloletých osôb mladších ako 15 rokov je možný len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu. Ak je vek maloletého:

• Dieťa od 4 rokov – 6 rokov: vstup do JUMPSTREET arény je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v ARÉNE a je povinný vykonávať nad maloletým STÁLY AKTÍVNY dohľad. • Dieťa od 7 rokov – 14 rokov: vstup do JUMPSTREET arény je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v ARÉNE a je povinný vykonávať nad dieťaťom PASÍVNY dohľad.

Od 15 rokov: vstup do JUMPSTREET arény len s platným občianským preukazom.
Trampolínový park je nový spôsob pre ľudí všetkých vekových kategórií, ako sa baviť pri cvičení a pritom urobiť niečo pre svoje telo. Ak skáčeš v rámci svojich vlastných schopností a dodržiavaš naše pravidlá, potom je cvičenie na trampolínach BEZPEČNÉ.

Nebolo by skvelé, keby si našiel miesto, kde cvičenie uplatníš bez toho, aby si o tom vedel? Skákanie využíva takmer každý sval v tvojom tele. Prinesie ti povznášajúci pocit slobody, ktorý si udržíš.

Skákanie je považované za jedno z najviac prospešných aeróbnych cvičení vôbec. Zlepšuje rovnováhu, silu, koordináciu, držanie tela, spevňuje kosti a zvýšiť flexibilitu, ohybnosť. Takže môžeš skákať viac a viac ...

JUMPSTREET arena zdravie
- Zníženie stresových hormónov v tele
- Zlepšenie metabolizmu, ktorý ti umožní efektívnejšie spracovávať živiny
- Kvalitnejši spánok
- Rýchlejšia strata hmotnosti, 10 minút na trampolíne spáli toľko kalórií ako 30 minút behanie
- Redukcia celulitídy
V priestoroch sa nachádzajú dámske aj pánske šatne, samozrejmosťou sú skrinky aj sprchy. Wifi je dostupná v celej aréne JUMPSTREET.
JUMPSTREET aréna sa nachádza 6 km od Žiliny, smerom na Kysucké Nové Mesto pri obci Oškerda v areáli Ranča ( Zoo pri Žiline, tenisovej / badmintonovej hale). K dispozícii je aj veľké parkovisko , čiže s parkovaním nie je žiadny problém.
V areáli sa nachádza reštaurácia , kde si môžete objednať z denného menu a taktiež alko a nealko nápoje podľa ponuky.

Kontakt

+421 905 664 425

info@jumpstreet.sk

Kde nás nájdete

Ranč pri Brodne 396

023 32 Brodno

Slovenská republika

Otváracie hodiny

Pondelok - piatok: 09:00 - 18:00

Sobota - nedeľa: 09:00 - 18:00

(vrátane víkendov, prázdnin, sviatkov)